Партнери

 

 

 
Хортинг - це вид спорту, народжений в Україні, заснований на досвіді передових сучасних методик підготовки професійних спортсменів з різних видів бойових мистецтв, який містить в собі комплекс ефективних прийомів самозахисту, що синтезовані і відібрані в спеціальну послідовну програму навчання захисних та атакуючих технічних дій, комплексна система різносторонньої підготовки спортсмена, готового до виступу на змаганнях по будь-яким повноконтактним правилам одноборств. УФХ є головним ініціатором створення військово-спортивного хортингу, задля поширення патріотичного виховання молоді.

 

 


 
 
Fratria Fortis - клуб спортивного ножевого и палочного боя.
То, чем мы занимаемся, можно назвать контактным спортом с применением оружия (ножей, палок и т.д.) без оглядки на традиции каких-то стилей и направлений. Руководилем клуба являеться Ульянов Костянтит Игоревич - Вице президент Федерации военно-спортивного хортинга Украины.
 
 

 


 
Курсанты, занимающиеся в Кременчуцком клубе юних десантников и миротворцев, активно учавствуют в таких мероприятиях: походах, лагерях, соревнованиях, показательных выступлениях. Ребята совершают прыжки с парашютом, стреляют из боевого оружия, знакомятся с основами военной службы. Программа предназначена для всесторонней подготовки ребят к службе в армии, в частности, и к нашей непростой жизни, в целом. Клуб является главным представителем военно-спортивного хортинга в Полтавской области. 
 
 
 

- перший орієнтований на практичне використання отриманих навичок проект для дітей у форматі табору;
- орієнтованість на виховання (будь-яка програма табору – інструмент виховання);
- зорієнтованість на виховання самостійної, відповідальної, сильної, вольової людини, яка може вирішувати різнопланові та нестандарті задачі;
- передача корисних практичних навичок, як засіб трудового виховання;
- пропаганда традиційних цінностей та здорового способу життя;
- індивідуальний підхід до учасника, готовність інструкторів системно вести особистий ріст дитини від програми до програми.
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Всеукраїнська громадська організація ім. М.І. Пирогова "Військова медицина України" Pirogov Ukrainian Social Organization "Military   medicine of Ukraine" - організація, яка створена з метою соціального захисту військових, військових медиків, військових пенсіонерів, а   також членів їх родини, поліпшення якості військової медицини, збереження традицій, розвитку тактичної медицини та інше.

 

   КОМПАНІЯ “СІЧ Україна”. Провідний український виробник кровоспинних джгутів “SICH-Tourniqet” – інструменту номер один в сучасних         цивільних і військових аптечках. Офіційний постачальник Міністерства Оборони України, Національної Гвардії, Поліції. Заснована, у 2014 році   командою підприємців і волонтерів на чолі з Олександром Гадомським. Першим і головним завданням, яке постало перед розробниками на   момент створення компанії, в умовах розпочатої гібридної війни проти України – було вигадати свою, особливу конструкцію “SICH-Tourniqet”,   яка б за будь-яких погодних умов, у мокрому, засніженому, забрудненому стані, при нагріванні чи сильному охолоджені, швидко зупиняла б масовану кровотечу кінцівки і витримувала екстремальні перенавантаження.Пройшовши етапи розробки, тестів і консультацій, команда зрештою знайшла ефективне комплексне рішення, яке згодом втілилося у оригінальній, запатентованій конструкції “SICH-Tourniqet”«СІЧ» – символ сили України. Саме тому наша компанія взяла собі цю сильну і загартовану перемогами назву! Загалом історія “SICH-Tourniqet” – це історія об’єднання великої кількості людей, команди конструкторів, медиків, військових, волонтерів, заради високої мети – порятунку людського життя.Згодом продукцією компанії зацікавились закордоном. А  пізніше було прийнято рішення про розширення компанії за межі України. Після вдалих переговорів з Rimas Žilinskas, у грудні 2017 року, було засновано дочірню компанію «SICH Europe» у Литві.

 44 Навчальний центр - https://www.facebook.com/44TC.UA/

 

Асоціація учасників АТО Одещини  https://www.facebook.com/Асоціація-учасників-АТО-Одещини-280826485911452/

 

Федерация служебно-спортивного собаководства Украины ФСССУ Харьков -партнер -https://www.facebook.com/groups/fsssu.kh/

 

 - 

Благодаря многолетнему опыту, постоянному развитию, обновлению технологии и производственной базы на сегодняшний день ООО «Ки- евгума» является крупнейшим предприятием государственного мас- штаба, лидером в своей отрасли.

 

  Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій

 

 

Сьогодні ZENKIS – це понад 160 000 пар взуття на рік і стабільно високий рівень якості.

Для виробництва взуття використовуються матеріали, які успішно зарекомендували себе в практиці інших світових брендів. Наприклад, при виготовленні підошви використовуються поліоли виробництва італійського концерну COIM, який більш ніж 50 років є одним з лідерів у своїй сфері.