Лекція «Основи особистої безпеки: віктимність/алертність/стрес"

Лекція «Основи особистої безпеки: віктимність/алертність/стрес загрози життю»

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на лекцію ОБОВ’ЯЗКОВА (перед реєстрацією, ознайомтесь, будь ласка, з форматом та умовами участі, наведеними нижче)! Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/a5PcgIMZDRuzpSqB2

КОЛИ: 16 березня 2019 року (субота), початок рівно о 15:00
ДЕ:м. Київ, метро «Шулявська», вул. Смоленська 31/33, фасад "Київського економічного інституту менеджменту", аудиторія 306
ТРИВАЛІСТЬ ЛЕКЦІЇ: 4,5 години (дві частини по дві години + перерва)

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС ЛЕКЦІЇ:
Поняття «самозахист» - дуже широке і допускає занадто багато сенсів, а подекуди навіть трактувань. Однак, цілком очевидним є те, що зацікавлені в цій темі люди думають власне про особисту безпеку. Що особисто я можу зробити, щоб у мене все було добре? Як не стати жертвою нападу? Як захистити себе та своїх близьких, якщо на нас вже звернули увагу «неприємні люди»? Яку стратегію та тактику обрати під час вуличного конфлікту? Які засоби обрати для самозахисту? Як тренуватися?..
Безліч питань, чи не правда? А ще більше нюансів на які треба звертати увагу під час пошуку відповідей на них. Саме це й є метою лекції «Особиста безпека: віктимність/алертність/стрес загрози життю»: розкласти по поличках «з нуля» головні чинники, що впливають на нашу безпеку в рідному місті. Цю лекцію варто сприймати як послідовний виклад теоретичної частини тактики та стратегії побутової особистої безпеки від інструктора, який більшу частину часу займається практикою цієї дисципліни.

ЛЕКТОР – автор курсу стрес-підготовки «Броньований Розум», засновник клубу ножового та паличного бою «Fratria Fortis», віце-президент Федерації Військово-спортивного Хортингу, автор методик у сфері особистої безпеки, Константин Ульянов.

ПРОГРАМА ЛЕКЦІЇ:
• Типи конфліктів сучасного городянина;
• Віктимність - чому одні люди стали жертвою злочину, а інші ні;
• Алертність - образ мислення НЕ жертви; тактика особистої безпеки та найважливіші навички;
• Стрес: визначення поняття, фізіологія гострого стресу;
• Типи стрес-реакції А та Б;
• Біль/поранення/«відкат»: як, що і де тренувати, або чому не існує «чарівної таблетки».

КОМУ ПІДХОДИТЬ ЛЕКЦІЯ:
Стать та рівень підготовки - значення не мають. Вік 16+ років (особи, що не досягли повноліття - виключно в присутності батьків). Підходить в тому числі людям, які регулярно займаються в сфері єдиноборств або інших бойових напрямків.
З Вас – уважність, здатність всидіти на місці впродовж двох годин (а потім ще двох годин) та питання.
З нас – цікавий та важливий для повсякденного життя матеріал, що (не виключено) змінить Ваше сприйняття реальності, та цікаві обговорення безлічі різноманітних ситуацій.
*можливо, Вам стане у пригоді блокнот та ручка.

+ Внесок за участь в день лекції - 500 грн.
+ Внесок за участі за передоплатою – 400 грн. (Увага! Якщо зареєстрований учасник хоче відмовитися від участі у лекції менше, ніж за тиждень до проведення, внесена передоплата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ; кінцевий термін повернення передоплати 07.03.19).
+ Військовим, персоналу Національної Гвардії, УДОУ, співробітникам Нової Поліції, представникам Київського Фехтувального Клубу, членам Федерації Хортингу та Військово-спортивного Хортингу України – 300 грн.
+ УБД (за наявності посвідчення), випускникам курсу «Броньований розум», членам клубу Fratria Fortis – 250 грн.
З питаннями звертайтеся до Евгения Йен, або за телефоном, вказаним на афіші.

Кількість учасників обмежена!
Попередня реєстрація на лекцію ОБОВ’ЯЗКОВА! Особи, що попередньо не реєструвалися на на лекцію, до участі допущені НЕ будуть. Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/a5PcgIMZDRuzpSqB2

Поделиться в Facebook