Навчально-методичний семінар, організований Управлінням фізичної культури і спорту Міністерства оборони України на навчально-спортивній базі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

Президент Федерації військово-спортивного хортингу України, майстер спорту України з хортингу Сергій Полторацький 26 лютого взяв участь у роботі навчально-методичного семінару, організованому Управлінням фізичної культури і спорту Міністерства оборони України на навчально-спортивній базі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України. 

Семінар організований з метою обговорення головних напрямків розвитку прикладних видів спорту у ЗС України, підвищення методичного рівня підготовки фахівців фізичної підготовки і спорту щодо організації та проведення навчально-тренувального процесу підготовки військовослужбовців (команд) з військово-прикладних видів спорту.
До участі у семінарі залучались начальники фізичної підготовки і спорту видів та родів військ ЗС України, оперативних командувань, повітряних командувань, військової служби правопорядку ЗС України, викладачі вищих військових навчальних закладів та фахівці (тренери, інструктори), які відповідають за розвиток військово-прикладних видів спорту.
Фахівцями Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України та управління фізичної підготовки і спортивної діяльності Головного управління підготовки Збройних сил україни проводиться робота з відпрацювання комплексної програми розвитку військово-прикладних видів спорту у Збройних Силах України.
 
 
 
Поделиться в Facebook